Poczta Kwiatowa

W naszej kwiaciarni dostarczamy kwiaty na dwa różne sposoby.

  1. Dostawy na terenie Kalisza i okolicy - realizowane są bezpośrednio poprzez nasza kwiaciarnie.
    Koszt dostawy wynosi 15 zł na terenie Kalisza, poza Kaliszem kwota za dostawę uzależniona jest od odległości.
  2. Dostarczenie kwiatów na terenie kraju i za granicą - obowiązuje cennik Poczty Kwiatowej Polski i zagraniczny, dostepny na naszej stronie w zakladce Poczta kwiatowa, bądź w formie katalogów dostepny w naszej kwiaciarni w Kaliszu.
 
↓   Kliknij tutaj   ↓

Poczta Kwiatowa jest Polskim Oddziałem światowej organizacji Fleurop - Interflora, która zajmuje się doręczaniem kwiatów na zamówienie w Polsce i za granicą. Poczta Kwiatowa to ponad sto tysięcy kwiaciarń na całym świecie.
W Polsce jest to największa sieć kwiaciarni, dzięki temu kwiaty doręczamy nawet do najmniejszej miejscowości w kraju.

Kwiaciarnia Szczerek współpracuje z Pocztą Kwiatową od kilku lat. Dzięki tej owocnej współpracy kwiaty doręczamy dla Państwa 7 dni w tygodniu. Zamówienia można składac w naszej kwiaciarni od poniedziałku do soboty w godzinach: 08:00 – 20:00, niedziela 08:00-16:00, lub poprzez naszą stronę internetową. Zamówienia na kwiaty złożone do 17:00 doręczymy jeszcze tego samego dnia.

Cena podana przy produkcie jest ceną końcową, bez żadnych ukrytych opłat. Posiadamy największą sieć kwiaciarni w kraju, dlatego gwarantujemy jednakowe ceny do każdej miejscowości - nie powiększamy cen o koszty doręczenia.
Udostępniamy wygodne i bezpieczne formy płatności internetowych gwarantowane przez największych operatorów. Wszystkie transakcje odbywają się za pomocą szyfrowanego połączenia.

Zapewniamy świeże i szybko doręczone kwiaty, zgodnie z zamówieniem. Poczta Kwiatowa to firma z tradycją. Zawsze dbamy, by zamówienie było realizowane przez najlepsze kwiaciarnie znajdujące się najbliżej odbiorcy.

W celu złożenia zamówienia poprzez stronę proszę kliknąć w baner Poczty Kwiatowej po prawej stronie.

 

Dziękujemy za skorzystanie z naszego serwisu.