Kwiaty doniczkowe

Oferujemy rośliny typowe i nietypowe, kwitnące i zielone, małe i w roz miarach XL. Sprowadzamy rzadkie odmiany palm i drzew pochodzących z natury - tropik i subtropik (powyżej 2,5m wysokości). Jeżeli na chwilę obecną czegoś nie posiadamy jesteśmy w stanie w ciągu tygodnia sprowadzić dla Państwa każdy kwiat, w zależności od upodobań i preferencji.

Holandia, Dania, Niemcy to kraje z których głownie importujemy rośliny. Duża część pochodzi również z produkcji krajowej. W obu przypadkach zakupów dokonujemy u ogrodników bądź na giełdach kwiatowych.

Realizujemy zamówienia indywidualne od firm, kwiaciarni i osób prywatnych. Nasze florystki tworzą zgrany i doświadczony zespół, czerpiąc od siebie wzajemnie pomysły i inspiracje.

Wychodząc naszym klientom na przeciw, którzy zamawiając roślinę często od razu wyrażają chęć zakupu dopasowanej do niej donicy - osłonki, postanowiliśmy spełnić te oczekiwania i posiadamy w naszej ofercie donice ceramiczne, plastikowe, drewniane oraz z systemem samonawadniającym firmy LECHUZA. Są to obecnie jedne z najlepiej sprzedających się donic z systemem nawadniania na świecie.

Zapraszam do współpracy
Szczerek Karolina